TL49F-DC5V-A-7
TL49F-DC5V-A-7
ПроизводительTLrelay
Партномер производителяTL49F-DC5V-A-7
ОписаниеRelays TLrelay TL49F-DC5V-A-7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | TLrelay |
| Вес | 2.995 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100MΩ |
| Coil resistance | 208Ω |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Coil Rated Power | 120mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 5V |
| Release Time | 5ms |
| Contact Rating | 5A@250VAC;5A@30VDC |
| Switching Voltage(Max) | 277V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 5A |
