GEO 3F-12MV3F-E
GEO 3F-12MV3F-E
ПроизводительSTEIPU
Партномер производителяGEO 3F-12MV3F-E
ОписаниеRelays STEIPU GEO 3F-12MV3F-E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | STEIPU |
| Вес | 8.768 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Coil resistance | 400Ω |
| Coil Rated Power | 360mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 5ms |
| Contact Rating | 15A@17.5VAC;10A@250VAC;6A@28VDC;10A@28VDC |
| Switching Voltage(Max) | 277V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 15A |
