YX209H-S-112DM(30A)(DIP-4)
YX209H-S-112DM(30A)(DIP-4)
ПроизводительYONGNENG
Партномер производителяYX209H-S-112DM(30A)(DIP-4)
ОписаниеRelays YONGNENG YX209H-S-112DM(30A)(DIP-4)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | YONGNENG |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | AgSnO2 |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 160Ω |
| Coil Rated Power | 900mW |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Contact Rating | 30A@250VAC |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 30A |
