TL36F 012VDC-HS
TL36F 012VDC-HS
ПроизводительTLrelay
Партномер производителяTL36F 012VDC-HS
ОписаниеRelays TLrelay TL36F 012VDC-HS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | TLrelay |
| Вес | 10.006 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 576Ω |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Coil Rated Power | 250mW |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 8ms |
| Contact Rating | 10A@250VAC;10A@30VDC |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC;110V@DC |
| Switching Current(Max) | 10A |
