TL-T76-5VDC-S-H
TL-T76-5VDC-S-H
ПроизводительTLrelay
Партномер производителяTL-T76-5VDC-S-H
ОписаниеRelays TLrelay TL-T76-5VDC-S-H
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | TLrelay |
| Вес | 4.651 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 125Ω |
| Coil Rated Power | 200mW |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 5V |
| Release Time | 8ms |
| Contact Rating | 16A@250VAC;16A@30VDC |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC;125V@DC |
| Switching Current(Max) | 16A |
