ST115-8-2C-12SF(TR1)
ST115-8-2C-12SF(TR1)
ПроизводительSTEIPU
Партномер производителяST115-8-2C-12SF(TR1)
ОписаниеRelays STEIPU ST115-8-2C-12SF(TR1)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | STEIPU |
| Вес | 15.029 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 360Ω |
| Contact form | 2 Form C: 2C (DPDT-CO) |
| Coil Rated Power | 400mW |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 8ms |
| Contact Rating | 8A@277VAC;8A@250VAC |
| Switching Voltage(Max) | 440V@AC |
| Switching Current(Max) | 8A |
