G2F-12DMV2
G2F-12DMV2
ПроизводительSTEIPU
Партномер производителяG2F-12DMV2
ОписаниеRelays STEIPU G2F-12DMV2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | STEIPU |
| Вес | 6.334 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 720Ω |
| Coil Rated Power | 200mW |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 4ms |
| Contact Rating | 3A@35VAC;5A@35VAC;8A@35VAC;10A@35VAC;3A@30VDC;5A@30VDC;8A@30VDC;10A@30VDC;10A@217VAC;16A@217VAC |
| Switching Voltage(Max) | 277V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 16A |
