BRF-SS-112HMFG
BRF-SS-112HMFG
ПроизводительQLRELAY
Партномер производителяBRF-SS-112HMFG
ОписаниеRelays QLRELAY BRF-SS-112HMFG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | QLRELAY |
| Вес | 14.062 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 120Ω |
| Coil Rated Power | 1.2W |
| Operate Time | 15ms |
| Coil Voltage | 12V |
| Release Time | 10ms |
| Contact Rating | 35A@277VAC |
| Switching Voltage(Max) | 400V@AC |
| Switching Current(Max) | 35A |
