IW4042BDT
IW4042BDT
ПроизводительIKSEMICON
Партномер производителяIW4042BDT
ОписаниеLogic IKSEMICON IW4042BDT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защелки |
| Производитель | IKSEMICON |
| Вес | 0.312 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | 4 |
| Output Type | Complementary |
| Quiescent Current (Iq) | 4uA |
| Voltage - Supply | 3V~18V |
| Logic Type | D Latch |
| Current - Output High(IOH) | 4.2mA |
| Current - Output Low(IOL) | 4.2mA |
| Setup Time | 25ns |
| Hold Time | 50ns |
