IR2110S-MNS
IR2110S-MNS
ПроизводительMinos
Партномер производителяIR2110S-MNS
ОписаниеMotor Driver ICs Minos IR2110S-MNS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Minos |
| Вес | 0.824 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 25ns |
| Fall Time | 17ns |
| Propagation Delay tpHL | 130ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Propagation Delay tpLH | 130ns |
| Peak Output Current(source) | 4A |
| Quiescent Current(Iq) | 40uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
