IB1205XT-W75R3
IB1205XT-W75R3
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяIB1205XT-W75R3
ОписаниеPower Modules EVISUN IB1205XT-W75R3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 2.096 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 750mW |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 72% |
| Ripple | 30mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 8mA |
| Capacitive Load(Max) | 2400uF |
| Vin | 11.4V~12.6V |
| Vout | 5V |
| Iout | 150mA |
| No-Load Input Current | 8mA |
