A0505XT-1WR3
A0505XT-1WR3
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяA0505XT-1WR3
ОписаниеPower Modules EVISUN A0505XT-1WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 2.189 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 1W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 87% |
| Ripple | 30mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 6mA |
| Capacitive Load(Max) | 1200uF |
| Vin | 4.5V~5.5V |
| Vout | ±5V |
| Iout | 100mA |
| No-Load Input Current | 6mA |
