F2415S-2W-6713HV-78G6N
F2415S-2W-6713HV-78G6N
Производительcoileasy
Партномер производителяF2415S-2W-6713HV-78G6N
ОписаниеPower Modules coileasy F2415S-2W-6713HV-78G6N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | coileasy |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 2W |
| Number of Outputs | 1 |
| Conversion Efficiency | 92.6% |
| Frequency - Switching | 240kHz |
| Supply Current (Iq) | 5.3mA |
| Vin | 24V |
| Vout | 15V |
| Iout | 160mA |
