F1212S-2W-6713HV-78F0N
F1212S-2W-6713HV-78F0N
Производительcoileasy
Партномер производителяF1212S-2W-6713HV-78F0N
ОписаниеPower Modules coileasy F1212S-2W-6713HV-78F0N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | coileasy |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 2W |
| Number of Outputs | 1 |
| Conversion Efficiency | 90.6% |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 240kHz |
| Supply Current (Iq) | 7.3mA |
| Vin | 12V |
| Vout | 12V |
| Iout | 180mA |
