URB2405XYMD-20WR3
URB2405XYMD-20WR3
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяURB2405XYMD-20WR3
ОписаниеPower Modules EVISUN URB2405XYMD-20WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 19.99 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 20W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection;Over Voltage Protection;Over Temperature Protection;Under Voltage Protection |
| Conversion Efficiency | 90% |
| Ripple | 350mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 330kHz |
| Supply Current (Iq) | 35mA |
| Capacitive Load(Max) | 10000uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 5V |
| Iout | 4A |
| No-Load Input Current | 35mA |
