URB4812S-3WR3
URB4812S-3WR3
ПроизводительHI-LINK
Партномер производителяURB4812S-3WR3
ОписаниеPower Modules HI-LINK URB4812S-3WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | HI-LINK |
| Вес | 6.311 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 3W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection |
| Conversion Efficiency | 80% |
| Ripple | 100mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 4mA |
| Capacitive Load(Max) | 680uF |
| Vin | 18V~75V |
| Vout | 12V |
| Iout | 250mA |
| No-Load Input Current | 4mA |
