B1212-3W-2K5V-6793RE
B1212-3W-2K5V-6793RE
Производительcoileasy
Партномер производителяB1212-3W-2K5V-6793RE
ОписаниеPower Modules coileasy B1212-3W-2K5V-6793RE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | coileasy |
| Вес | 9.6 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 3W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Temperature Protection |
| Conversion Efficiency | 89.2% |
| Ripple | 113.5mVp-p |
| Frequency - Switching | 240kHz |
| Supply Current (Iq) | 4mA |
| Vin | 12V |
| Vout | 12V |
| Iout | 260mA |
| No-Load Input Current | 4mA |
