URD480512S-3WR3
URD480512S-3WR3
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяURD480512S-3WR3
ОписаниеPower Modules EVISUN URD480512S-3WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 8.393 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 3W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Ripple | 70mVp-p;100mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 250kHz |
| Capacitive Load(Max) | 680uF;330uF |
| Vin | 18V~75V |
| Vout | 5V;12V |
| Iout | 300mA;125mA |
