B2405XT-2WR2
B2405XT-2WR2
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяB2405XT-2WR2
ОписаниеPower Modules EVISUN B2405XT-2WR2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 1.997 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 2W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 83% |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 8mA |
| Capacitive Load(Max) | 2400uF |
| Vin | 21.6V~26.4V |
| Vout | 5V |
| Iout | 400mA |
| No-Load Input Current | 8mA |
