IB0505M-2WR3
IB0505M-2WR3
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяIB0505M-2WR3
ОписаниеPower Modules EVISUN IB0505M-2WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 2.318 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 2W |
| Conversion Efficiency | 70% |
| Ripple | 100mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 6mA |
| Capacitive Load(Max) | 2400uF |
| Vin | 4.75V~5.25V |
| Vout | 5V |
| Iout | 400mA |
| No-Load Input Current | 6mA |
