B0505-1W-2K5V-6503S
B0505-1W-2K5V-6503S
Производительcoileasy
Партномер производителяB0505-1W-2K5V-6503S
ОписаниеPower Modules coileasy B0505-1W-2K5V-6503S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | coileasy |
| Вес | 5.6 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 1W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection;Over Temperature Protection |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Ripple | 53mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| Supply Current (Iq) | 6.8mA |
| Vin | 5V |
| Vout | 5V |
| Iout | 200mA |
| No-Load Input Current | 6.8mA |
