F1212XT-1WR3
F1212XT-1WR3
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяF1212XT-1WR3
ОписаниеPower Modules EVISUN F1212XT-1WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 1.977 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 1W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 83% |
| Ripple | 75mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 8mA |
| Capacitive Load(Max) | 560uF |
| Vin | 10.8V~13.2V |
| Vout | 12V |
| Iout | 84mA |
| No-Load Input Current | 8mA |
