B2412XT-1WR2
B2412XT-1WR2
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяB2412XT-1WR2
ОписаниеPower Modules EVISUN B2412XT-1WR2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 2.04 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 1W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 81% |
| Ripple | 10mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 2mA |
| Capacitive Load(Max) | 560uF |
| Vin | 21.6V~26.4V |
| Vout | 12V |
| Iout | 84mA |
| No-Load Input Current | 2mA |
