B1205XT-1WR2
B1205XT-1WR2
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяB1205XT-1WR2
ОписаниеPower Modules EVISUN B1205XT-1WR2
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 1.987 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 1W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 76% |
| Ripple | 50mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 4mA |
| Capacitive Load(Max) | 2400uF |
| Vin | 10.8V~13.2V |
| Vout | 5V |
| Iout | 200mA |
| No-Load Input Current | 4mA |
