TMV1212S
TMV1212S
ПроизводительTRACO POWER
Партномер производителяTMV1212S
ОписаниеPower Modules TRACO POWER TMV1212S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | TRACO POWER |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 1W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 78% |
| Ripple | 100mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Capacitive Load(Max) | 220uF |
| Vin | 13.2V |
| Vout | 12V |
| Iout | 84mA |
