B1515-3W5-2K5V-6793RE
B1515-3W5-2K5V-6793RE
Производительcoileasy
Партномер производителяB1515-3W5-2K5V-6793RE
ОписаниеPower Modules coileasy B1515-3W5-2K5V-6793RE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | coileasy |
| Вес | 9.7 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 3.5W |
| Features | Short Circuit Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| Conversion Efficiency | 90.6% |
| Ripple | 163.1mVp-p |
| Frequency - Switching | 240kHz |
| Vin | 15V |
| Vout | 15V |
| Iout | 260mA |
