CMT2210LHESR
CMT2210LHESR
ПроизводительHopeRF Micro-electronics
Партномер производителяCMT2210LHESR
ОписаниеRF and Wireless HopeRF Micro-electronics CMT2210LHESR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | HopeRF Micro-electronics |
| Вес | 0.185 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Type | Receivers |
| Applications | RKE;ISM |
| Features | Supports RSSI function |
| Frequency range | 315MHz;433.92MHz |
| Sensitivity | -109dBm |
| Receive Current | 4.2mA;4.5mA |
| Typical Application Frequency | 315MHz;433.92MHz |
| Voltage - Supply | 2V~3.6V;3V~5.5V |
