EA3301
EA3301
ПроизводительEveranalog IC design
Партномер производителяEA3301
ОписаниеPower Management (PMIC) Everanalog IC design EA3301
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | Everanalog IC design |
| Вес | 0.046 |
| Operating Temperature | 0℃~+45℃ |
| Quiescent Current | 5uA |
| Operating Voltage | 4.5V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC;Protection IC |
| End-Off Voltage | 3.15V |
| Battery Temperature Detection | Not supported |
| Charge Current - Max | 295mA |
