GR3002
GR3002
ПроизводительGRAIN SEMICONDUCTOR
Партномер производителяGR3002
ОписаниеPower Management (PMIC) GRAIN SEMICONDUCTOR GR3002
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | GRAIN SEMICONDUCTOR |
| Вес | 0.162 |
| Operating Temperature | -25℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 7uA |
| Operating Voltage | 4.5V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC;Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| Battery Temperature Detection | Not supported |
| Charge Current - Max | 700mA |
| 0V Battery Charge | Support |
