T08-08300-V1
T08-08300-V1
ПроизводительSTEIPU
Партномер производителяT08-08300-V1
ОписаниеPower Management (PMIC) STEIPU T08-08300-V1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | STEIPU |
| Вес | 1000 |
| Operating Temperature | -20℃~+75℃ |
| Quiescent Current | 300uA |
| Type of Battery | LiFePO4 Battery;Lithium Battery |
| Number of Cells | 4~8 |
| End-Off Voltage | 2.5V |
| Battery Temperature Detection | Support |
| Charge Current - Max | 200A |
| Balance Current | 2A |
