LR5112-E
LR5112-E
ПроизводительLR
Партномер производителяLR5112-E
ОписаниеPower Management (PMIC) LR LR5112-E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | LR |
| Вес | 0.173 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Operating Voltage | 5V~32V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| Battery Temperature Detection | Support |
| Charge Current - Max | 1.1A |
| 0V Battery Charge | Support |
