6N135-SMD8
6N135-SMD8
ПроизводительWUXI TOP
Партномер производителя6N135-SMD8
ОписаниеOptoisolators WUXI TOP 6N135-SMD8
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | WUXI TOP |
| Вес | 0.923 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 8mA |
| Data Rate | 1Mbit/s |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| Voltage - Supply | -500mV~30V |
| Reverse Voltage | 5V |
| High Level Delay Time | 1.5us |
| Low Level Delay Time | 1.5us |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.45V |
| Forward Current(If) | 25mA |
| Current transfer ratio | 7% |
