AT215-CuH-S
AT215-CuH-S
ПроизводительAOTE
Партномер производителяAT215-CuH-S
ОписаниеOptoisolators AOTE AT215-CuH-S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Транзисторные, фотоэлектрические выходные оптоизоляторы |
| Производитель | AOTE |
| Вес | 0.179 |
| Operating Temperature | -55℃~+110℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 90mA |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| load type | Darlington Transistor |
| Reverse Voltage | 6V |
| Load Voltage | 40V |
| Rise Time | 60us |
| Fall Time | 53us |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V |
| Vce Saturation(VCE(sat)) | 800mV@20mA,5mA |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Current transfer ratio | 600%;7500% |
