QX816D-CuH-ST
QX816D-CuH-ST
ПроизводительNQUNXIN
Партномер производителяQX816D-CuH-ST
ОписаниеOptoisolators NQUNXIN QX816D-CuH-ST
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Транзисторные, фотоэлектрические выходные оптоизоляторы |
| Производитель | NQUNXIN |
| Вес | 0.45 |
| Operating Temperature | -55℃~+110℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 50mA |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load type | Phototransistor |
| Reverse Voltage | 6V |
| Load Voltage | 80V |
| Rise Time | 12us |
| Fall Time | 12us |
| Pd- Power Dissipation | 200mW |
| Vce Saturation(VCE(sat)) | 400mV@1mA,1mA |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Current transfer ratio | 200%;500% |
