CYTLP627(TP2)
CYTLP627(TP2)
ПроизводительOCIC
Партномер производителяCYTLP627(TP2)
ОписаниеOptoisolators OCIC CYTLP627(TP2)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Транзисторные, фотоэлектрические выходные оптоизоляторы |
| Производитель | OCIC |
| Вес | 0.414 |
| Operating Temperature | 25℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 150mA |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load type | Darlington Transistor with Base |
| Reverse Voltage | 6V |
| Load Voltage | 300V |
| Rise Time | 40us |
| Fall Time | 15us |
| Pd- Power Dissipation | 200mW |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.15V |
| Vce Saturation(VCE(sat)) | 1.2V@10mA,100mA |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Current transfer ratio | 4000%;700% |
