IF0503S-2WR3
IF0503S-2WR3
ПроизводительEVISUN
Партномер производителяIF0503S-2WR3
ОписаниеPower Modules EVISUN IF0503S-2WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | EVISUN |
| Вес | 3.82 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 2W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 68% |
| Capacitive Load(Max) | 2400uF |
| Vin | 4.75V~5.25V |
| Vout | 3.3V |
| Iout | 606mA |
