A0509XT-1WR3
A0509XT-1WR3
ПроизводительYLPTEC
Партномер производителяA0509XT-1WR3
ОписаниеPower Modules YLPTEC A0509XT-1WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | YLPTEC |
| Вес | 2.66 |
| Output Power | 1W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 83% |
| Ripple | 100mVp-p |
| Frequency - Switching | 330kHz |
| Supply Current (Iq) | 14mA |
| Capacitive Load(Max) | 470uF |
| Vin | 4.5V~5.5V |
| Iout | -56mA;56mA |
| No-Load Input Current | 14mA |
