D241515S-1WR3
D241515S-1WR3
ПроизводительYLPTEC
Партномер производителяD241515S-1WR3
ОписаниеPower Modules YLPTEC D241515S-1WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | YLPTEC |
| Вес | 5.24 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 1W |
| Number of Outputs | 2 |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 80% |
| Ripple | 50mVp-p |
| Capacitive Load(Max) | 100uF |
| Vin | 21.6V~26.4V |
| Iout | 34mA;4mA |
