VRB1512-10W-3k5V-7892
VRB1512-10W-3k5V-7892
Производительcoileasy
Партномер производителяVRB1512-10W-3k5V-7892
ОписаниеPower Modules coileasy VRB1512-10W-3k5V-7892
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | coileasy |
| Вес | 23.4 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 10W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 80.8% |
| Ripple | 820.4mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.5kV |
| Supply Current (Iq) | 7mA |
| Vin | 12V~24V |
| Vout | 12V |
| Iout | 850mA |
| No-Load Input Current | 7mA |
