URB2409-6W-3K5V-7892
URB2409-6W-3K5V-7892
Производительcoileasy
Партномер производителяURB2409-6W-3K5V-7892
ОписаниеPower Modules coileasy URB2409-6W-3K5V-7892
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | coileasy |
| Вес | 23.2 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 6W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 86.8% |
| Ripple | 107.6mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.5kV |
| Supply Current (Iq) | 3mA |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 9V |
| Iout | 670mA |
| No-Load Input Current | 3mA |
