URF2424P-6WR3
URF2424P-6WR3
ПроизводительYLPTEC
Партномер производителяURF2424P-6WR3
ОписаниеPower Modules YLPTEC URF2424P-6WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | YLPTEC |
| Вес | 15 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 6W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 83% |
| Ripple | 50mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 20mA |
| Capacitive Load(Max) | 680uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 24V |
| Iout | 250mA |
| No-Load Input Current | 20mA |
