URE2405P-6WR3
URE2405P-6WR3
ПроизводительYLPTEC
Партномер производителяURE2405P-6WR3
ОписаниеPower Modules YLPTEC URE2405P-6WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | YLPTEC |
| Вес | 15.145 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 6W |
| Features | Short Circuit Protection |
| Conversion Efficiency | 82% |
| Ripple | 50mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Supply Current (Iq) | 20mA |
| Capacitive Load(Max) | 3000uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | ±5V |
| Iout | 600mA |
| No-Load Input Current | 20mA |
