TDK100-24S12W
TDK100-24S12W
ПроизводительTDPOWER
Партномер производителяTDK100-24S12W
ОписаниеPower Modules TDPOWER TDK100-24S12W
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | TDPOWER |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 100W |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | 9-72V Input 100W, High Accuracy Output, Single/Dual Channel ±1% Accuracy |
| Conversion Efficiency | 91% |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| Frequency - Switching | 300kHz |
| Capacitive Load(Max) | 3300uF |
| Vin | 9V~36V |
| Vout | 12V |
| Iout | 8.34A |
