E1224S-1WR3
E1224S-1WR3
ПроизводительYLPTEC
Партномер производителяE1224S-1WR3
ОписаниеPower Modules YLPTEC E1224S-1WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | YLPTEC |
| Вес | 6.31 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 1W |
| Number of Outputs | 2 |
| Features | Short Circuit Protection |
| Function | Buck |
| Conversion Efficiency | 89% |
| Ripple | 30mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Capacitive Load(Max) | 100uF |
| Vin | 12V |
| Vout | ±24V |
| Iout | 3mA |
