F0512XT-1WR3
F0512XT-1WR3
ПроизводительYLPTEC
Партномер производителяF0512XT-1WR3
ОписаниеPower Modules YLPTEC F0512XT-1WR3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DC-DC преобразователи |
| Производитель | YLPTEC |
| Вес | 1.2 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | - |
| Number of Outputs | 1 |
| Features | Short Circuit Protection |
| Function | - |
| Conversion Efficiency | 86% |
| Ripple | 60mVp-p |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3kV |
| Frequency - Switching | 220kHz |
| Capacitive Load(Max) | 820uF |
| Vin | 4.5V~5.5V |
| Vout | 12V |
| Iout | 84mA |
| No-Load Input Current | 3mA |
