ST3M-3223
ST3M-3223
ПроизводительSTEIPU
Партномер производителяST3M-3223
ОписаниеOptoisolators STEIPU ST3M-3223
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | STEIPU |
| Вес | 1.35 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Input Type | AC,DC |
| Features | - |
| Holding Current (Ih) | 25mA |
| load current | 1.2A |
| Contact form | - |
| Load Voltage | 200V |
| Forward Voltage | 1.18V |
| Zero Crossing Circuit | No |
| Static dv/dt | 1V/ns |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Current - Surge(Itsm) | 20A |
| Repetitive peak OFF-state voltage | 600V |
