GAQY215G1EH
GAQY215G1EH
ПроизводительSUPSiC
Партномер производителяGAQY215G1EH
ОписаниеOptoisolators SUPSiC GAQY215G1EH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | SUPSiC |
| Вес | 0.26 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Features | - |
| Turn-on time | 1.5ms |
| Turn-off time | 80us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 1.1A |
| Contact form | One normally open: 2A (SPST-NO) |
| Load Voltage | 150V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 450mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 400mW |
