KS34-F/D-38Z60-L
KS34-F/D-38Z60-L
ПроизводительKeysolu
Партномер производителяKS34-F/D-38Z60-L
ОписаниеOptoisolators Keysolu KS34-F/D-38Z60-L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Keysolu |
| Вес | 92 |
| Operating Temperature | -30℃~+80℃ |
| Input Type | DC |
| Features | Overvoltage protection |
| Turn-on time | - |
| Turn-off time | - |
| Isolation Voltage(Vrms) | 4kV |
| load current | 60A |
| insulation resistance | 1000MΩ |
| Contact form | - |
| Load Voltage | 380V |
| Forward Voltage | 1.7V |
| RDS(on) | - |
| Forward Current(If) | 25mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | - |
