APW216E
APW216E
ПроизводительAPSEMI
Партномер производителяAPW216E
ОписаниеOptoisolators APSEMI APW216E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | APSEMI |
| Вес | 0.818 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Features | - |
| Turn-on time | 500us |
| Turn-off time | 20us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 80mA |
| Contact form | Two normally open: 2A (DPST-NO) |
| Load Voltage | 600V |
| Forward Voltage | 1.5V |
| RDS(on) | 35Ω |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 500mW |
