APW412S
APW412S
ПроизводительAPSEMI
Партномер производителяAPW412S
ОписаниеOptoisolators APSEMI APW412S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | APSEMI |
| Вес | 0.495 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Features | - |
| Turn-on time | 500us |
| Turn-off time | 250us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| load current | 400mA |
| Contact form | Two sets normally closed: 2B (DPST - normally closed) |
| Load Voltage | 60V |
| Forward Voltage | 1.4V |
| RDS(on) | 800mΩ |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 350mW |
